Powerflex PF75-1002 podložka pro zvedák pro Volvo XC60 r.v. 2016- Zobrazit větší

Powerflex PF75-1002 podložka pro zvedák pro Volvo XC60 r.v. 2016-

PF75-1002

Nový produkt

Polyuretanová podložka Powerflex pro bezpečné podepření vozu při jeho zdvihnutí během výměny kola nebo jiném servisním zásahu určená pro Volvo XC60 r.v. 2016-.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

913 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Pokud potřebujete Váš vůz zdvihnout ať už pro výměnu kola nebo kvůli jinému servisnímu zásahu, zcela jistě oceníte polyuretanovou podložku na zvedák Powerflex. Díky ní zvednete vůz naprosto stabilně a bezpečně a zároveň beze stop na vozidle nebo zvedáku. Ideální pomocník také pro track days, kdy se vůz kvůli přezutí nebo výměně brzdových komponentů zvedá opakovaně a často ve spěchu. Díky kompaktnímu rozměru je snadné vozit podložku neustále s sebou v boxu s nářadím nebo ve voze.

V naší nabídce naleznete celou řadu podložek na zvedák určených pro konkrétní typy vozů, stejně jako univerzální podložky zvedáku.

Obrázky níže jsou pouze ilustrativní a nemusí vyobrazovat konkrétní podložku pro váš vůz. Naznačují pouze způsob použití podložky.

Podložka zvedáku Powerflex

Podložka zvedáku Powerflex

POZNÁMKA: Obrázek je ilustrační a nemusí na něm být vyobrazen konkrétní podložka pro váš vůz.

Silentbloky podvozku jsou jedny z nejnamáhanějších dílů na vozidle. Musí neustále přenášet rázy a vibrace a nejsou přitom nijak chráněny proti vnějším vlivům, výkyvům teplot, soli v zimním období apod. Běžná guma používaná pro tovární díly má v takových podmínkách velmi omezenou životnost a s postupem času se stává měkčí, praská a nedokáže absorbovat síly, které na ní v provozu působí. Výsledkem je vznikající větší opotřebení pneumatik, nestabilita při brždění a zhoršená ovladatelnost. Právě tyto jevy způsobené opotřebením původních gumových silentbloků tvoří ten největší pocitový rozdíl při řízení několik let starého vozu oproti novému.

Parametry

Typ produktuSilentbloky
Značka vozuVolvo
ModelXC60
Typ vozur.v. 2016-
Rok výroby2016-
SérieRoad Series
Počet kusů na autě1
Počet kusů v balení1
Typ silentblokupodložka pro zvedák
Technická poznámkaPF75-1002 = PF75-1002 Jack Pad Adaptor has been designed and introduced as an affordable 'home mechanic' option for Volvo and Tesla owners, with occasional usage in mind. It's made using our Black 95A polyurethane material and features an integrated washer for load-bearing, increasing strength and durability.