H&R sportovní přední pružiny pro BMW X5 M7Xvč., X70 4WD, r.v. 02/07-, zatížení PN od 1251 kg, snížení 30-45 mm s tyčkami H&R pro snížení zad. nápravy

29078-6

Nový produkt

Sportovní pružiny H&R pro BMW X5 M7Xvč., X70 4WD s rokem výroby 02/07-, zatížení PN od 1251 kg, snižující vůz o 30-45 mm/30-45 mm, kdy se snížení zadní nápravy provádí instalací tyček H&R k výškovým senzorům vzduchového podvozku.

Montáží těchto dokonale sladěných sportovních pružin získáte nejen sportovní vzhled vozu, ale také přesnější a bezpečné řízení a zmírnění houpání a naklá

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

8 271 Kč s DPH

-30%

11 815 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

S použitím sportovních pružin H&R získá váš vůz decentní snížení kompatibilní s originálními továrními tlumiči, které dodá nejen větší stabilitu vozu, zejména při průjezdu zatáčkami, ale také výrazně zlepší jeho celkový vzhled. Aktuální nabídka H&R čítá více než 2900 konkrétních aplikací včetně neustále se rozšiřující nabídky pružin pro použití v kombinaci s moderními elektronickými tlumiči.

POZOR: Balení obsahuje 2 kusy předních pružin a 2 kusy tyček H&R pro změnu nastavení výškových senzorů vzduchového odpružení zadní nápravy.

Doplňující informace:
Sportovní pružiny H&R se montují výměnou za originální pružiny, které jsou na voze montované z výroby. Sportovní pružiny H&R jsou navrženy tak, aby byly funkční v kombinaci se sériovými tlumiči pérování - není tedy nutná jejich výměna za sportovní. Na voze není třeba žádných úprav, je tak možné sportovní pružiny kdykoliv vyměnit zpět za sériové.

Parametry

Typ produktuSportovní pružiny
Značka vozuBMW
ModelX5
Typ vozuM7X, X5, X70
Rok výroby02/07-
Snížení přední nápravy30-45 mm
Snížení zadní nápravy30-45 mm
Zatížení přední nápravyod 1251 kg
PoznámkaxDrive, zatížení přední nápravy od 1251 kg, pro vozy se vzduchovým odpružením ZN, nastavení výšky ZN pomocí tyček senzorů výšky, Mit ABE*
Pohon4WD
Účelsnížení vozu
Technická poznámka12 = U sportovních variant vozů, které mají snížený sportovní podvozek montovaný již z výroby (např. RS, M-Technic, Sportsline, Audi Sport atd.) bude výsledné snížení vozu redukováno o tovární snížení. Příklad: pružiny se snížením 35 mm namontované na Škodě Octavii RS, která je snížena o 15 mm již z výroby, bude výsledné snížení pouze 20 mm oproti současnému stavu. Dále však platí, že výsledné snížení bude 35 mm v porovnání se standardní Octavií se standardním podvozkem.
Technická poznámka 10 = Balení obsahuje pouze dvě přední sportovní pružiny H&R (u vozů VW-Bus, MB-M-Class, Ford Maverick, Mitsubishi Pajero, Nissan Terrano a Opel Frontera pouze dvě zadní sportovní pružiny).
Technická poznámka10 = Balení obsahuje pouze dvě přední sportovní pružiny H&R (u vozů VW-Bus, MB-M-Class, Ford Maverick, Mitsubishi Pajero, Nissan Terrano a Opel Frontera pouze dvě zadní sportovní pružiny).