Výškově stavitelný podvozek KW Varianta 1 pro Volkswagen T-roc Convertible max zatížení PN do 1090 kg, bez sady pro deaktivaci el. tlumičů

102800CM

Nový produkt

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 1 v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Volkswagen T-roc Convertible s motory 1.0 TSI, 1.5 TSI a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) do 1090 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 40-60 mm na přední nápravě a 35-60 mm na zadní nápravě.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

35 371 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Základní vlastnosti podvozků KW Varianta 1:

  • plynule nastavitelná výška
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 1 "Inox-line" je ideální entry-level volbou pro začínající nebo méně náročné úpravce. Podvozek využívá fixní nastavení tuhosti přizpůsobené konkrétnímu typu vozu v kombinaci s plynule nastavitelnou výškou. Výsledkem je optimální poměr mezi sportovnějším pocitem z jizdy a každodenní praktičností. I při plném naložení vozu si tlumiče zachovávají plnou funkčnost a sportovní charakteristiku.

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 1

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

Parametry

Typ produktuVýškově stavitelný podvozek
Značka vozuVolkswagen
Materiálnerezová ocel
ModelT-roc Convertible
Typ vozuAC7
Rok výroby08/2019-
Motorizace1.0 TSI, 1.5 TSI
Obsah motoru1495, 999
ProvedeníV1
PalivoBenzin
Výkon81-110kW
Karoseriekabriolet
PohonFWD
Nastavení přední nápravyZávit
Nastavení zadní nápravyZávit
Stavitelná tuhostNe
Průměr uchycení předního tlumiče55 mm
Snížení přední nápravy40-60 mm
Snížení zadní nápravy35-60 mm
Zatížení přední nápravydo 1090 kg
Zatížení zadní nápravydo 1050 kg
BaleníSet FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers