Powerflex PF5-4660 podložka pro zvedák pro BMW Řada 3 E90

PF5-4660

Nový produkt

Polyuretanová podložka Powerflex pro bezpečné podepření vozu při jeho zdvihnutí během výměny kola nebo jiném servisním zásahu určená pro BMW Řada 3 E90.

Více informací

Dostupnost: Skladem

665 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Pokud potřebujete Váš vůz zdvihnout ať už pro výměnu kola nebo kvůli jinému servisnímu zásahu, zcela jistě oceníte polyuretanovou podložku na zvedák Powerflex. Díky ní zvednete vůz naprosto stabilně a bezpečně a zároveň beze stop na vozidle nebo zvedáku. Ideální pomocník také pro track days, kdy se vůz kvůli přezutí nebo výměně brzdových komponentů zvedá opakovaně a často ve spěchu. Díky kompaktnímu rozměru je snadné vozit podložku neustále s sebou v boxu s nářadím nebo ve voze.

V naší nabídce naleznete celou řadu podložek na zvedák určených pro konkrétní typy vozů, stejně jako univerzální podložky zvedáku.

Podložka zvedáku Powerflex

Podložka zvedáku Powerflex

POZNÁMKA: Obrázek je ilustrační a nemusí na něm být vyobrazen konkrétní podložka pro váš vůz.

Silentbloky podvozku jsou jedny z nejnamáhanějších dílů na vozidle. Musí neustále přenášet rázy a vibrace a nejsou přitom nijak chráněny proti vnějším vlivům, výkyvům teplot, soli v zimním období apod. Běžná guma používaná pro tovární díly má v takových podmínkách velmi omezenou životnost a s postupem času se stává měkčí, praská a nedokáže absorbovat síly, které na ní v provozu působí. Výsledkem je vznikající větší opotřebení pneumatik, nestabilita při brždění a zhoršená ovladatelnost. Právě tyto jevy způsobené opotřebením původních gumových silentbloků tvoří ten největší pocitový rozdíl při řízení několik let starého vozu oproti novému.

Parametry

Typ produktuSilentbloky
Značka vozuBMW
Modelřada 3
Typ vozuE90
Rok výroby2005-2013
SérieRoad Series
Počet kusů na autě1
Počet kusů v balení1
Typ silentblokupodložka pro zvedák