Výškově stavitelný podvozek KW V2 Comfort s nastavitelnou tuhostí pro Volkswagen Passat Combi max zatížení PN 1106 - 1180 kg

18080105

Nový produkt

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive V2 Comfort s nastavitelnou tuhostí odskoku v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Volkswagen Passat Combi s motory 1.6 TDI, 1.8 TSI, 2.0, 2.0 BlueTDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V, 2.0 TSI, 3.6 FSI a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) 1106 - 1180 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 30-55 mm na přední nápravě a 30-5

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

47 568 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Základní vlastnosti podvozků KW V2 Comfort:

  • plynule nastavitelná výška
  • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru roztažení v 16 krocích
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní stavitelné podvozky KW Automotive V2 Comfort je určen řidičům, kteří očekávají atraktivnější vzhled a dynamičtější jízdní vlastnosti bez kompromisů v oblasti komfortu. Podvozky KW V2 Comfort umožňují decentní snížení spolu s možností jemného doladění tuhosti podvozku v rozsahu 16 kliknutí otočným voličem. Díky tomu je podvozek KW V2 Comfort snadno využitelný i pro každodenní provoz na běžných silnicích.

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale v případě verze V2 Comfort také na celé řadě běžných silnic s různě kvalitním povrchem a na dálnicích.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 2

Nastavení tuhosti roztažení tlumiče

KW Automotive nastavení tuhosti roztažení

Podvozky KW Automotive v provedení V2 Comfort umožňují nastavení tuhosti tlumičů ve směru jejich roztažení (tzv. odskoku) a to v 16 krocích pomocí otočného voliče nebo inbusového voliče na tlumiči. Tímto nastavením můžete upravit chování podvozku se zaměřením buď na maximální přilnavost při rychlých průjezdech zatáčkami nebo na zachování maximální míry komfortu pro každodenní provoz. Patentovaná technologie TVR-A umožňuje oddělit proudění oleje při nízkorychlostním pohybu pístnice a vysokorychlostním pohybu pístnice tlumiče.

Nastavení tuhosti sportovního podvozku KW Automotive Varianta 2

Graf nastavení tuhosti podvozku KW Varianta 2

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

Parametry

Typ produktuVýškově stavitelný podvozek
Značka vozuVolkswagen
Materiálnerezová ocel
ModelPassat Combi
Typ vozu365, 3C5
Rok výroby08/2005-10/2014
Motorizace1.6 TDI, 1.8 TSI, 2.0, 2.0 BlueTDI, 2.0 TDI, 2.0 TDI 16V, 2.0 TSI, 3.6 FSI
Obsah motoru1598, 1798, 1968, 1984, 3580
PalivoBenzin, Diesel
ProvedeníV2 Comfort
Výkon77-206kW
Karoseriekombi
PohonFWD
Průměr uchycení předního tlumiče55 mm
BaleníSet FA coilover struts, RA springs with height adjustment + dampers incl. cancellation kit f. electr. damper control
Nastavení přední nápravyZávit
Nastavení zadní nápravyZávit
Zatížení přední nápravy1106 - 1180 kg
Zatížení zadní nápravydo 1230 kg
Stavitelná tuhostAno
Snížení přední nápravy30-55 mm
Snížení zadní nápravy30-55 mm