OSRAM palubní kamera ROADsight 20

ORSDC20

Nový produkt

Nová palubní kamera OSRAM ROADsight 20 se záznamem v rozlišení Full HD 1080p a 30 snímků za sekundu, 120 ° zorným polem a 2palcovou obrazovkou.

Více informací

Dostupnost: Skladem

1 890,00 Kč s DPH

Více informací

Palubní kamera OSRAM ROADsight 20

Vlastnosti
- Záznam v rozlišení Full HD 1080p a 30 snímků za sekundu
- 120 ° zorné pole
- 2palcová obrazovka
- Magnetické uchycení
- G-senzor
- Slot pro kartu Micro SD s kapacitou až 32 GB
- Napájecí kabel s USB portem
- Nástroje pro montáž přiloženy
- 2 roky záruka OSRAM

Výhody
- Pro jasnou a vysokou kvalitu záznamu
- Zachyťte široký pohled na silnici
- Kompaktní design s obrazovku pro snadné použití
- Snadná instalace i demontáž
- Automatické ukládání v případě kolize
- Pro uchování důležitých záběrů
- Snadné napájení
- Jednoduchá instalace

V silničním provozu existují situace, kdy se všechno nějak rychle seběhne a dojde k nehodě. Při zpětném pohledu si můžete pamatovat jen fragmenty toho, co se stalo. Záznam v rozlišení Full HD může v případě potřeby pomoci identifikovat poznávací značky a další podrobnosti. I když je vůz zaparkovaný, snímač G-Shock v jednotce zajišťuje, že kamery zahájí proces nahrávání. Z palubních kamer si můžete vybrat, mají různé doplňky – WiFi, GPS, zadní kamera – a můžete najít ideální typ pro vaše potřeby. Palubní kamery vám mohou poskytnout dobrý pocit, že potenciálně důležité záběry jsou zabezpečeny a v případě potřeby k dispozici pro pozdější analýzu. Vysoce kontrastní černobílé noční snímky z kamery ROADsight 50 Dash Camera vám zajistí, že i při kolizích ve tmě nahrajete každý detail.

Design palubních kamer OSRAM ROADsight je velmi diskrétní v tmavě šedých tónech. Díky malým vnějším rozměrům nenápadně zapadnou do interiéru vozu a zvenčí jsou téměř neviditelné. Palubní kamery umístěné za zpětným zrcátkem jsou nyní stěží patrné a vy se můžete plně soustředit na provoz. Snadná instalace. Každá kamera ROADsight Dash Camera je dodávána s nástroji pro instalaci kabelů za obložení interiéru vozidla. To umožňuje, aby byl napájecí kabel ve vozidle instalován téměř neviditelně. Díky zásuvce USB je také možné napájet mobilní zařízení. Jakmile je držák připevněn k čelnímu sklu, lze na něj magneticky kameru
připevnit do požadované polohy.

Přístup přes aplikaci. Aplikace OSRAMconnect, kterou lze stáhnout z Apple App Store nebo Google PlayStore, vás připojí k vašemu autu. Ve velmi krátkém čase můžete přenést záběry z kamery ROADsight 30 nebo ROADsight 50 Dash Camera (včetně ROADsight REAR 10, pokud je rovněž instalována) do smartphonu a uložit si je.