Výškově stavitelný podvozek KW Varianta 3 s obousměrně nastavitelnou tuhostí pro Lexus IS II max zatížení PN do 1090 kg

35257002

Nový produkt

Výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 3 s nastavitelnou tuhostí v obou směrech v nerezovém provedení INOX Line určený pro vůz Lexus IS II s motory 200d (ALE20_), 220d (ALE20), 250 (GSE20), 250 (GSE20_), 300 (GSE22_) a maximálním zatížením přední nápravy (údaj je uvedený ve velkém TP) do 1090 kg. Tento podvozek umožňuje snížení vozu o 30-60 mm na přední nápravě a 25-55 mm na zadní n

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

63 434 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Základní vlastnosti podvozků KW Varianta 3:

  • plynule nastavitelná výška
  • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru roztažení v 16 krocích
  • nastavitelná tuhost tlumiče ve směru stlačení ve 12 krocích
  • sedlo pružiny z nerezové oceli v polyamidovém obalu
  • lichoběžníkový závit lépe odolávající zanesení nečistotami a opotřebení
  • Inox-line obal tlumiče ze 100% nerezové oceli
  • testování na 7-místné dynamické zkušebně, stejně jako vozy Formule 1
  • každý podvozek testován zkušebnou TÜV a povolený rozsah snížení uveden v přiloženém certifikátu

Sportovní výškově stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 3 "Inox-line" přináší špičkovou technologii závodních podvozků na běžné silnice. Díky oddělenému nastavení tuhosti tlumiče ve směru stlačení a roztažení je možné individuálně nastavit podvozek přesně dle vašich potřeb, případně na základě úprav provedených na vozidle (snížená hmotnost, vyztužení karoserie a podvozku apod.).

Stavitelné podvozky KW Automotive jsou testovány nejen v samotném vývojovém centru KW Automotive v německém Fichtenbergu, ale procházejí také náročným testováním na světoznámem okruhu Nürburgring Nordschleife. To vše s cílem nabídnout špičkový produkt automobilovým nadšencům po celém světě. S podvozkem KW Automotive si budete moci vychutnat svůj vůz ve zcela nové podobě. Díky tomu lze například zvýšit tuhost při stlačení pro zvýšení přilnavosti pneumatik, aniž by tak bylo negativně ovlivněno nastavení roztažení tlumiče související a spolupracující s pružinami.

Plynulé nastavení výšky

Nastavení výšky u podvozků KW Automotive je možné plynule v rozsahu daném konkrétní aplikací na konkrétní vůz. Na přední nápravě probíhá zpravidla pohybem sedla pružiny po závitu, který je vytvořen do obalu tlumiče z nerezové oceli (Inox Line). Na zadní nápravě může nastavení výšky probíhat u některých vozů (např. Subaru Impreza) stejně jako na přední ose, případně u vozů, které mají tlumič a pružinu vzadu odděleně, je díl pro nastavení výšky umístěn pod nebo nad pružinou a k nastavení výšky se opět používá sedlo pružiny pohybující se po závitu. I v tomto případě je možné nastavení výšky měnit bez nutnosti demontáže podvozku.

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek KW Automotive Varianta 3

Oddělené nastavení tuhosti roztažení i stlačení tlumiče

KW Automotive nastavení tuhosti roztaženíKW Automotive nastavení tuhosti stlačení

Podvozky KW Automotive v provedení Varianta 3 umožňují nastavení tuhosti tlumičů ve směru jejich roztažení (tzv. odskoku) a to v 16 krocích pomocí otočného voliče nebo inbusového voliče na tlumiči (zpravidla na zadním tlumiči) a dále nastavení tuhosti stlačení tlumiče (komprese) ve 12 krocích pomocí otočného voliče vespod tlumiče případně v obalu tlumiče. Díky tomu lze nezávisle na sobě nastavit charakteristiku podvozku v jednotlivých směrech pohybu pístnice. Patentovaná technologie TVR-A (pro roztažení) a TVC-A (pro stlačení) umožňuje oddělit proudění oleje při nízkorychlostním pohybu pístnice a vysokorychlostním pohybu pístnice tlumiče.

Nastavení tuhosti sportovního podvozku KW Automotive Varianta 3

Graf nastavení tuhosti podvozku KW Varianta 3

Technologie Inox Line

KW Automotive Inox Line

Aby byla zaručena maximální životnost podvozku KW Automotive bez ohledu na podmínky, ve kterých je používán, jsou obaly tlumičů konstrukce McPherson vyráběny výhradně z nerezové oceli. Ve spojení s antikorozní úpravou pružin a nerezovou maticí pro nastavení výšky obalenou do polyamidového kompozitu si tak podvozek KW Automotive udržuje perfektní vzhled a bezproblémové přenastavení výšky kdykoliv je to třeba.

KW Automotive Inox Line

Parametry

Typ produktuVýškově stavitelný podvozek
Značka vozuLexus
Materiálnerezová ocel
ModelIS II
Typ vozu_E2_
Rok výroby08/2005-03/2013, 10/2005-05/2013
Motorizace200d (ALE20_), 220d (ALE20), 250 (GSE20), 250 (GSE20_), 300 (GSE22_)
Obsah motoru2231, 2499, 2995
ProvedeníV3
PalivoBenzin, Diesel
Výkon110-170kW
Karoserieliftback, sedan
PohonRWD, RWD
Nastavení přední nápravyZávit
Nastavení zadní nápravyZávit
Stavitelná tuhostAno (rebound + compression)
Snížení přední nápravy30-60 mm
Snížení zadní nápravy25-55 mm
Zatížení přední nápravydo 1090 kg
Zatížení zadní nápravydo 1150 kg
BaleníSet FA + RA coilover struts