ST Suspensions podložky pro zvýšení vozu pro Seat Ibiza Mk Iv (6J5, 6P1) r.v. 05/2008-, zvýšení přední nápravy +20 mm Zobrazit větší

ST Suspensions podložky pro zvýšení vozu pro Seat Ibiza Mk Iv (6J5, 6P1) r.v. 05/2008-, zvýšení přední nápravy +20 mm

68530099

Nový produkt

Podložky pro zvýšení přední nápravy od německého výrobce ST Suspensions pro Seat Ibiza Mk Iv (6J5, 6P1) s rokem výroby 05/2008-. Zvýšení přední nápravy o 20 mm.

 

Pokud potřebujete zvýšit světlou výšku vozu a zlepšit tak jeho schopnosti v prostupnosti terénem nebo vyrovnat odlišné snížení vozu na přední a zadní nápravě, vysoce kvalitní distanční podložky ST Suspensions vám umož

Více informací

Dostupnost: Skladem

1 894,00 Kč s DPH

Více informací

Podložky jsou určené pro montáž na konkrétní typ vozu a jejich tvar tak přesně odpovídá své montážní pozici na voze. Tato pozice může být pod pružinou, nad pružinou, mezi karoserii a horní uložení tlumiče apod.).

Montáží těchto zvyšovacích podložek svému vozu umožníte pohodlné překonávání překážek, aniž byste narušili charakteristiku pružin, nebo jinak negativně ovlivnili jízdní vlastnosti vozu. Všechny distanční podložky ST Suspensions jsou navrženy pro maximální odolnost. V závislosti na konkrétní aplikaci jsou vyrobeny buď z odolného kompozitního polyamidu nebo z pevnostní slitiny hliníku, která je pro maximální životnost opatřena kvalitním práškovým lakem černé barvy.

Homologace TÜV, certifikát přiložen.