Sleva! K&N sportovní kit sání 57i pro Ford Fiesta 1.4L Benzin r.v. 1996, 1997 Zobrazit větší

K&N sportovní kit sání 57i pro Ford Fiesta 1.4L Benzin r.v. 1996, 1997

57-0444

Nový produkt

Sportovní kit sání K&N 57i s otevřeným bavlněným filtrem pro Ford Fiesta 1.4L Benzin r.v. 1996, 1997 dodá vašemu vozu vyšší výkon, rychlejší akceleraci a výraznější zvukový projev. Filtr je navíc pratelný a má tak prakticky neomezenou životnost.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

4 420 Kč s DPH

-15%

5 200 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

PARAMETRY SPORTOVNÍHO KITU SÁNÍ K&N 57-0444

Nárůst výkonu: Označení náhradního filtru: Barva vzduchového filtru: Materiál vzduchového filtru: Barva trubky vedení vzduchu: Materiál trubky vedení vzduchu:

POZNÁMKA: Sportovní filtry obsažené v kitu sání K&N 57i jsou dodávány již impregnované a jsou připraveny pro okamžité použití ve voze.

 

GARANTOVANÝ NÁRŮST VÝKONU A KROUTICÍHO MOMENTU

Sportovní kity sání K&N 57i zvyšují výkon vozu a jeho krouticí moment částečným nebo úplným nahrazením továrního restriktivního vedení vzduchu v kombinaci se sportovním otevřeným bavlněným filtrem K&N. To umožňuje zásobovat motor dostatečným množstvím vzduchu i při extrémním zatížení. Více vzduchu znamená nejen vyšší výkon, ale také rychlejší akceleraci a výraznější zvukový projev. K&N podrobuje každý vyvinutý kit sání náročnému testování pro ujištění, že splňuje všechny nároky pro vysoce výkonný kit sání. K velkému množství produktů jsou dostupné také grafy výkonu z měření na válcové brzdě.

Kity sání K&N 57i obsahují v balení vše potřebné pro snadnou instalaci. V motorovém prostoru zpravidla zcela nahrazují tovární airbox s papírovou vložkou a jejich instalaci je možné zvládnout během maximálně 90 minut s použitím běžného ručního nářadí.

HLAVNÍ VLASTNOSTI SPORTOVNÍCH KITŮ SÁNÍ K&N 57i

  • garantované zvýšení výkonu a krouticího momentu
  • výraznější zvukový projev vozu
  • špičkové filtrační schopnosti oproti továrním papírovým filtrům
  • trubice vedení vzduchu vyrobená z HDPE plastu (pokud je součástí kitu sání)
  • nahrazuje tovární airbox
  • obsažený filtr K&N je pratelný a opakovaně použitelný
  • balení obsahuje veškerý potřebný instalační materiál

 


   


            

ŠPIČKOVÝ VÝVOJ A ZPRACOVÁNÍ

K&N je světovou jedničkou ve vývoji, designu a testování sportovních kitů sání. Každý kit sání začne svůj vývoj laserovým 3D scanováním motorového prostoru vozu pro vytvoření dokonalého 3D modelu a optimalizaci vedení vzduchu a umístění sportovního filtru.

Důraz je kladen na každý jednotlivý díl kitu sání, protože každá spojka, každá spona nebo trubka rozhoduje o jednoduchosti instalace, přesnosti spasování a funkci sportovního sání.

Špičková konstrukce kitů sání K&N

            

VÝRAZNĚJŠÍ ZVUKOVÝ PROJEV

Odstraněním továrního restriktivního vedení (není součástí všech kitů sání 57i) a použitím rozměrnějšího sportovního vzduchového filtru s až o 50% vyšší propustností vzduchu dodá kit sání K&N vašemu motoru příjemný agresivní zvukový projev při akceleraci vozu. Po ustálení otáček naopak není zvukový projev sání nijak obtěžující a je zcela komfortní i pro delší cesty.
            

Zvukový projev kitů sání K&N

            

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Sportovní bavlněné filtry K&N použité ve sportovních kitech sání K&N 57i umožňují pravidelné čištění filtru a jeho opakované použití. Pro čištění filtru je třeba používat pouze doporučené čisticí přípravky navržené firmou K&N. Použití jiného čisticího přípravku může způsobit nevratné poškození filtru a nemůže být kryté zárukou K&N.
            

Špičková konstrukce kitů sání K&N

Parametry

Typ produktuK&N filtr
Značka vozuFord
ModelFiesta
Rok výroby1996, 1997
Motorizace1.4L Benzin
Typ filtru57i kit sání
Označení náhradního filtruRC-9980
Barva filtruČervená
Materiál filtruBavlněná gáza
Styl produktu57i Series International Kits
Barva/povrch trubky sáníČerná
Materiál trubky sáníFlexibilní hadice
TypKit sání