BC Racing výškově a tuhostně stavitelný podvozek série BR typ RS pro Toyota Corolla NRE210H, r.v. 18-

C-161-BR-RS

Nový produkt

Stavitelné podvozky BC Racing série BR patří celosvětově k nejpopulárnějším podvozkům pro civilní i sportovní využití. Dokáží se perfektně přizpůsobit vašim potřebám díky možnosti nastavení tuhosti ve 30 krocích a plynulému nastavení výšky. Vybrané modely jsou navíc osazené nastavitelným unibalovým horním uložením.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

41 120 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Série BR

Podvozky série BR využívají patrony s průměrem 46mm v 53mm těle tlumiče k maximalizaci kapacity oleje. U běžných tlumičů, které používají běžný olej, dochází během plného využití při sportovní jízdě nebo při rychlé jízdě na nekvalitním povrchu k zahřátí oleje v tlumiči a následně i změně jeho viskozity, což má za následek horší výkon a jinou charakteristiku tlumení. Podvozky BC Racing však využívají špičkový olej a navíc jsou tlumiče BC Racing plněny nitrogenem, který zvyšuje tlak na hladinu kapaliny v tlumiči a zabraňuje jejímu napěnění.

Nastavení výšky a tuhosti

Nastavení výšky se provádí šroubováním celého těla tlumiče, čímž nedochází ke zkrácení dráhy ani ke změně nastavení pružiny. Minimální a maximální snížení se liší podle typu vozu. Můžete tak Váš vůz nastavit od standardní výšky, kdy je vůz k nerozeznání od sériového, ale stejně tak ho snížit natolik, že není možné jej provozovat.

Nastavení tuhosti se provádí ve 30 krocích a kombinuje jak nastavení odskoku tak i komprese. Nastavení se provádí pomocí otočného ovladače zpravidla v horní části tlumiče. V případě potřeby je možné podvozek dovybavit adaptérem, který dokáže tento ovladač oddálit a umístit jej tak na dostupnějším místě.

Nastavení odklonu kola je automaticky zahrnuto v sadě, pokud to konstrukce Vašeho vozu dovolí.
 

Materiál a povrchová úprava

Pružiny použité pro výškově stavitelné podvozky BC Racing jsou vyráběny jen z vysoce kvalitní oceli SAE9524, které i po 500 000 stlačení dosahují pouze 5% úrovně deformace, přičemž u standardních pružin vyráběných automobilkami je tolerance až 13%. Tyto podvozky jsou přizpůsobeny také pro provoz v zimním období, kdy se často silnice solí. Anti-korozní ochrana patří mezi nejlepší a absolutně se nedá srovnat s jinou levnější konkurencí. Každý podvozek prochází náročným testováním v Japonsku a v USA, aby byla zajištěna kvalita, životnost i bezproblémová montáž v rámci všech aplikací.

Parametry

Typ produktuVýškově stavitelný podvozek
Značka vozuToyota
ModelCorolla
Typ vozuNRE210H
Rok výroby18-
Přední horní uloženíGumové uložení
Zadní horní uloženíGumové uložení nebo bez uložení
Série podvozkuBR
Typ podvozkuRS