H&R adaptéry pro změnu rozteče ze 5 x 112 (BMW (M14x1,25) na 5 x 120 (BMW), závit M14x1,25, šířka 2x25 mm Zobrazit větší

H&R adaptéry pro změnu rozteče ze 5 x 112 (BMW (M14x1,25) na 5 x 120 (BMW), závit M14x1,25, šířka 2x25 mm

505756644

Nový produkt

Špičkové adaptéry pro změnu rozteče vyráběné v Německu z vysoce odolné slitiny hliníku a hořčíku, která je lehčí a pevnější než 6061-T6 kovaná slitina hliníku. Adaptéry umožňují nasazení litých kol z jiného vozu nebo určené původně pro jiný typ vozu. Jejich použitím také zlepšíte ovladatelnost díky širšímu rozchodu kol.

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (1-2 týdny)

6 305 Kč s DPH

platimpak.png, 2,9kB mallpay.png, 5,0kB

Odložte platbu nákupu až o 30 dní s platební metodou MALL Pay či PLATÍM Pak. Kupte teď, plaťe potom.

Více informací

Adaptéry pro změnu rozteče H&R umožňují bezpečné použití kol na vozidle, pro které nebyla původně určena. Podložka je opracována tak, aby zcela přesně pasovala na náboj vozu (roztečí i středovou dírou) a na straně kola umožňovala jeho pevné a bezpečné uchycení pomocí šroubů nebo matic.

Uvedená cena je za sadu 2ks podložek na jednu nápravu.

U vozidel opatřených kolovými štefty by tyto štefty neměly vystupovat z vnější strany adaptéru H&R. Pokud vystupují, je použití adaptérů možné pouze v kombinaci s litými koly, které mají vybrání v místě vystupujících šteftů. Kombinace s plechovými disky není v zásadě možná.

U vozidel, kde se kola montují pomocí šroubů nesmí část šroubu vystupující na vnitřní straně kola být delší, než je tloušťka adaptéru.

Výhody použití adaptérů pro změnu rozteče H&R:

  • Stříbrně eloxované
  • Vysoká pevnost a nízká hmotnost díky použití hliníkové a hořčíkové slitiny
  • Precizní CNC obrábění
  • Silně eloxováno pro vyšší odolnost povrchu a ochranu proti korozi
  • Vhodné pro originální i aftermarket kola
  • Kompatibilní s originálními i aftermarket podvozky
  • Vyvinuto a vyrobeno v Německu

Na přání je možné dodat adaptéry pro změnu rozteče mimo standardní nabídku H&R. Je možné vyrobit pouze adaptér pro změnu z 5-děrové rozteče na jinou 5-děrovou a ze 4-děrové na jinou 4-děrovou rozteč. Případné poptávky můžete zasílat na e-mail info@escape6.cz

H&R

H&R v oboru podvozkových komponentů znamená maximální výkon, technologii převzatou z mezinárodního motoristického sportu, vývoj a inovaci podvozkových komponentů.

Technologie pro podvozky určené pro silniční provoz plyne ze zkušeností firmy H&R se špičkovým mezinárodním motorismem. H&R zbrojí exkluzivní DTM teamy Mercedes Benz a také vozy Porsche Super Cup a Porsche Cup. Tyto zkušenosti jdou přímo do vývoje a výroby sportovních pružin, tlumičů pérování, stabilizátorů, podložek pro rozšíření rozchodu a kompletních výškově stavitelných podvozků schválených pro provoz na silnici.

Výsledky tohoto úsilí může nyní skutečně prožívat každý sportovně orientovaný řidič automobilu. Sportovní komponenty H&R jsou pro nové typy vozidel k dodání ve většině případů již při uvedení nových modelů na trh. Stejně jako řidiči na celém světě, také výrobci vysoce výkonných vozů znají kvalitu podvozkových komponentů H&R. Ve sportovních vozech Porsche Carrera GT, GT II a GT III i v přímo od DTM CLK odvozeném Mercedesu Benz CLK DTM AMG jsou již z výroby montované pružiny H&R.

H&R podvozkové komponenty Made In Germany

Parametry

Rozteč na vozidle:5 x 112
Rozteč kola:5 x 120