ABT Sportsline zvýšení výkonu pro Audi A1 (8X0) Lim. 08/10- / Sportback 02/12- 1,6 TDI z 77 kW (105 k) / 250 Nm na 92 kW (125 k) / 285 Nm

8X0116125CAYC/1

Nový produkt

Značková úprava výkonu ABT sportsline pomocí samostatné řídicí jednotky, díky čemuž se nezasahuje do originální řídicí jednotky vašeho vozu. Zapojení dodatečné řídicí jednotky ABT vede ke zvýšení výkonu a kroutícího momentu a probudí ve vašem voze dosud skrytý potenciál. Každá jednotka je laděna a testována přímo v Německu a vychází ze 120 letých zkušeností a mnohaletém úspěšné působení v motor

Více informací

Dostupnost: Na dotaz (na dotaz)

45 268,00 Kč s DPH

Více informací

Samostatná přídavná řídicí jednotka ABT Sportsline pro vozy Audi A1 Lim. / Sportback 1,6 TDI s originálním výkonem 77 kW (105 k), krouticím momentem 250 Nm. Použitím této jednotky dojde k navýšení výkonu vozu přibližně na 92 kW (125 k) a krouticího momentu na 285 Nm.

Sada obsahuje:
Řídicí jednotku ABT-ECU (AEC) = ABT Engine Control
Kabelový svazek pro snadnou montáž do vozu
Sadu držáků pro uchycení řídicí jednotky

Výhodou tohoto řešení je, že originální řídicí jednotka ve voze zůstává nedotčena a je i nadále plně diagnostikovatelná. Zpracování řídicí jednotky ABT plně odpovídá kvalitě originálního dílu VW/Audi Group.

Výkonové parametry:
Navýšení výkonu: 77 kW (105 k) -> 92 kW (125 k)
Navýšení krouticího momentu: 250 Nm -> 285 Nm
Označení motoru: CAYC

Technická poznámka:
Před objednáním řídicí jednotky je třeba dodat podrobný výpis z diagnostiky, abychom mohli ověřit použitelnost pro váš vůz.

Časté dotazy:
Bude mi zachována tovární záruka na vůz po namontování řídicí jednotky ABT?
Doporučujeme vám se informovat u svého dealera, ale zpravidla dealeři tento typ úprav netolerují a vůz o záruku přichází.

Pokud bych měl/a montáží řídicí jednotky ABT o tovární záruku přijít, kdo mi nahradí škodu v případě poruchy motoru?
ABT nabízí možnost pojištění na 12, 24 nebo 36 měsíců, které pokrývá náklady na opravu motoru až do výše 6450 €.

Má úprava vliv na životnost motoru?
Úpravce vyvinul tuto řídicí jednotku s ohledem na zachování životnosti motoru. Je však třeba k motoru přistupovat s ohledem na danou úpravu a to ve smyslu dostatečného zahřátí před plnou zátěží, dodržováním intervalů výměny oleje apod.

Znamená vyšší výkon vozu také větší spotřebu a emise?
Neznamená. Díky vyššímu výkonu a krouticímu momentu stačí pro dosažení daného jízdního výkonu méně plynu, což s sebou nese snížení spotřeby a tím i emisí. Při využívání plného potenciálu úpravy samozřejmě k úspoře nedochází.

Výkonový graf úpravy ABT Sportsline pro Audi A1